niedziela, 10 marca 2019

Gościnna projektantka - Cudnie nie nudnie

Witajcie
dziś na naszym blogu gościmy Dorotę, oto co napisała o sobie:

Cześć! Jestem Dorota i od niespełna dwóch lat działam jako Cudnenienudne :) Ale od wieeeeeelu lat pociągało mnie rękodzieło i pewnie jak inni rękodzielnicy miałam swoje "fazy".
Od dziergania na drutach, poprzez decoupage, aż osiadłam w mixed mediach, w których najlepiej się czuję. A że mixmediowanie można połączyć z innymi dziedzinami jak scrapbookingiem czy upcyclingiem, toteż popełniam również i takie projekty.
Ale najbardziej lubię facebooka, gdzie staram się zarażać innych moją rękodzielniczą pasją. Często organizuję tam konkursy, rozdawajki czy candy.

Mój koci projekt został wykonany na bazie ze sklejki - wielkość w najdłuższym miejscu liczy 30cm.
Chciałam przedstawić kocie sprawy w marcu, gdzie różne rzeczy, znane tylko kotom, dzieją się zwłaszcza nocą.

W projekcie wykorzystałam dwie przelotki do toreb, które stanowią bazę. Jak widać nie stroniłam od guzików - są drewniane, metalowe i plastikowe, okrągłe i w kształcie gwiazdek.
W moich pracach nie może zabraknąć złomków czyli elementów metalowych, tekturek i wycisków z masy utwardzalnej. Użyłam też szydełkowych kwiatków i mikrokulek.
Starałam się nie rozdrabniać w kolorach, aby nie było misz-maszu, dlatego pozostałam w niebieskich tonacjach, rozjaśniając je żółcią, która ma nawiązywać do poświaty księżyca i gwiazd. Z tego samego powodu chlapania też są żółte i białe. Pracę wzmocniłam złotym metalicznym kolorem, a punktem centralnym jest druza naturalnego kamienia - agatu i uwidoczniona na niej geoda czyli ten mieniący się krater.

Mam nadzieję, że Was zainspirowałam :)

pozdrawiam serdecznie
Dorota Kruszewska
www.cudnenienudne.pl

a teraz praca jaką dla Was przygotowała 


Dorotko - bardzo dziękujemy za cudowną inspirację
a wszystkich zapraszam do zabawy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz