sobota, 23 lutego 2019

Gościnna projektantka - Justyna Piwek

Witamy w naszych progach gościnnych projektantów

Gościnna Projektantka - Justyna Piwek


Witajcie:)
W tym roku częściej będziemy gościć twórców, którzy w ramach gościnnego występu, zaprezentują Wam siebie oraz wszelkie aspekty swojej twórczości. W ten sposób poznamy się wszyscy bliżej, a być może odkryjecie coś, co Was zainteresuje, a czego jeszcze nie próbowaliście:)Jako pierwsza gościnnie zaprezentuje się u nas Justyna Piwek
Nie zapomnijcie przywitać Ją ciepło w komentarzach:)


GDT -wyzwania nie-kartkowe

Zobaczmy, co sama o sobie pisze:)

Cześć. Mam na imię Justyna. Jest mi niezmiernie miło gościć na blogu Wyzwania nie-kartkowe. Rękodziełem zajmuję się od ponad 20 lat. Na początku był to haft richelieu i krzyżykowy, później decoupage. Przygodę z papierem rozpoczęłam w 2015 roku. Ta miłość trwa do dziś. Moją ulubioną formą jest exploding box. Swoje prace pokazuję na fb na profilu Justyna Piwek. Każdą wolną lub mniej wolną chwilę spędzam na zabawie z papierem lub decoupage. Próbuje też swoich sił w mix mediach. Na dzisiejszą inspirację przygotowałam romantyczną zawieszkę serce – niespodziankę dla mojego „staruszka”.

Zatem poznaliśmy Justynę, a teraz zobaczmy, co przygotowała dla Was w ramach dzisiejszej gościnnej inspiracji.


Bardzo dziękujemy Justynie za tak świetną inspirację walentynkową, która jednocześnie przypomina Wam o wciąż trwającym na naszym blogu wyzwaniu. Do udziału w nim serdecznie Was, wraz z Justyną, zachęcamy:) Szczegóły znajdziecie tutaj.Dziękuję, że nas dziś odwiedziliście i pozdrawiam ciepło:)


4 komentarze: