czwartek, 15 marca 2018

Gościnna projektantka: Skrzydlate rękodzieło

Dzisiaj Niekartkowo gości zwyciężczynię naszego lutowego wyzwania Ach, te koty!, którą jest


Cześć !
Mam na imię Katarzyna, w świecie wirtualnym występuję jako Skrzydlate Rękodzieło [serdecznie zapraszam na  fanpage Facebook https://www.facebook.com/skrzydlaterekodzielo/  J ].

Od zawsze lubiłam plastyczne prace, działam z wieloma materiałami:  z papierem, filcem, drewnem, polarem minky, sklejką, farbami. Tworzę z tego głównie kartki okolicznościowe, czekoladowniki, albumy scrapbookingowe, breloczki filcowe, ozdoby na choinkę, zakładki do książek, metryczki ze sklejki, pudełeczka, albumy personalizowane z okładką z polaru minky J [wszystkie produkty można zobaczyć na fb]. Oprócz tego jestem miłośniczką kotów. Dlatego też tu jestem, gdyż mój gościnny występ zawdzięczam wygranej w wyzwaniu „Ach te koty” J  Przygotowałam wówczas drewniane pudełeczko 12,5 x 12,5 cm z zakochanymi kotami.

Dziś również chciałabym Wam zaprezentować coś drewnianego, tylko o dużo większych gabarytach - 50x40x30cm. Skrzynkę na skarby małego szkraba – Antosia. Posiada ona drewniane, bezpieczne, zaokrąglone narożniki, imię i gwiazdeczki ze sklejki oraz wyjmowany worek bawełniany.
Praca nad tym produktem, okazała się bardzo żmudna… gdyż zamówiłam skrzynkę, która była bardzo źle oszlifowana i dużo się nakombinowałam żeby była zadowalająco gładka i nadawała się dla dziecka. Najpierw szlifowałam ją ręcznie dwa dni (!) [normalnie linie papilarne przy tym zdarłam ;) ], a później okazało się, że znajomy posiada maszyny do szlifowania… Także no…

Jest skrzynka!  Odszlifowana, odmalowana, wylakierowana i służy Antosiowi J I jestem z niej dumna.A Wam jak się podoba?

W całym procesie tworzenia oczywiście towarzyszył mi mój kot.

Moje przykładowe prace:
Wspomniany album z okładką z polaru minky z imieniem i zdjęciem dziecka. W środku bawełna w urocze sówki. 


Świąteczne ozdoby filcowe na choinkę: serduszka, aniołki, skrzaty, mikołaj, dzwoneczki, renifery i wiele innych.


Kartki okolicznościowe: na urodziny, święta, chrzest, ślub. Wykonane są z papieru do scrapbookingu z elementami z beermaty, kwiatami.
Metryczka ze sklejki, ze zdjęciem, napisy pokryte są pudrem.  Robię też inne wzory np. metryczka w kształcie słonia, pociągu, malowana. 

Dziękuję serdecznie za gościnę. Pozdrawiam ! 

***
Kasiu miło nam gościć Cię na naszym blogu.
Dziękujemy Ci za to, że podzieliłaś się z nami swoją twórczością i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych wyzwaniach.

1 komentarz:

  1. świetne prace , ale skrzynka mnie zauroczyła najbardziej . Gratuluję wygranej.

    OdpowiedzUsuń