poniedziałek, 1 stycznia 2018

Poznajcie nowe dziewczyny w zespole wyzwania nie- kartkowe.

Dzień dobry 
Dziś chcemy wam zaprezentować nasze nowe członkinie 

Trzy nowe dziewczyny dołączyły do naszego grona. 

 Oto one  Mam na imię Kasia, prowadzę Pracownię Esme. Tworzę ciągle i bez przerwy, odczuwam nieustającą potrzebę tworzenia. Pomysłów w głowie więcej, niż czasu na ich realizację. Wciąż uczę się nowych technik i testuję nowe materiały. Uwielbiam te poszukiwania :)

 Pozdrawiam, Kasia


Jestem niespokojnym duchem, który nie potrafi bezczynnie usiedzieć na miejscu. Pracuję zawodowo, a tworzenie w szeroko pojętym znaczeniu to moja odskocznia od świata realnego i czas relaksu. 
Scrapuję, decoupage'uję, haftuję, szydełkuję, kocham prace mixed-mediowe. W większości jestem samoukiem. Haft, jak również inne techniki  (szydełko, druty) rękodzielnicze towarzyszą mi od dziecka.  W 2014 zaczęłam się interesować scrapbookingiem, który od tamtej pory towarzyszy mi cały czas. Robię kartki, tagi, albumy, przepiśniki, boxy. W ubiegłym roku zetknęłam się z pracami mixed-mediowymi i przepadłam. Od tamtej pory zgłębiam ich tajniki i próbuję nowych preparatów. Nie tworzę w jakimś konkretnym jednym stylu. Styl rysuje się sam w zależności od stanu ducha i serca. Znajdziecie u mnie zarówno prace warstwowe na bogato, jak i C&S. Lubię robić nieszablonowe projekty np. czarne bombki na święta BN

Mam na imię Bogusia. 
Scrapbookingiem zainteresowałam się kilka lat temu, raczej z konieczności niż pasji, ale to był impuls, zakochałam się po uszy i dziś nie wyobrażam sobie, że mogłabym zostawić papiery, stemple i przestać tworzyć. Wciąż odkrywam, uczę się i poznaję nowe techniki.
Na co dzień jestem mamą, żoną i właścicielką niewielkiego sklepiku w sieci.
Inspiruję na blogu https://creatikon.blogspot.com na który serdecznie zapraszam.


Nowy rok zapowiada się ciekawie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz